Pohodlná postel pro každou generaci

Současní výrobci nábytku, kteří se řídí nejnovějšími trendy, už se většinou nespecializují na určitou skupinu lidí, ale chtějí, aby jejich produkty byly více univerzální.

postel

 • To je totiž při vybavení každého interiéru pro majitele dost osvobozující.
 • Nemusí uvažovat o tom, jestli se právě tento kousek nábytku hodí do ložnice dospělého člověka nebo patří spíše do pokoje dětského.

Je jasné, že řeč bude o tom, jaká postel je vhodná pro děti a jakou vybrat do pokoje pro hosty. Pokud si pořídíte dřevěnou postel z masivu borovice o rozměrech 90×200 cm, pak poznáte, jaké přináší výhody. Toto lůžko je vhodné pro větší děti, teenagery i dospělé. Jelikož se jedná opravdu o kvalitní materiál, našly tyto postele své využití i v internátech a kolejích. Najdete je i v hotelích a penzionech, protože uvedené rozměry jsou skutečně univerzální a pohodlné pro většinu osob.

Nábytek do každého interiéru

Velkou výhodou je i značná variabilita, zejména v barevných odstínech. Proto se tento nábytek se dá dobře kombinovat s dalším vybavením pokoje. Výrobce se soustředil i na ochranu zdraví svého zákazníka a také životního prostředí. Postel z masivu https://www.drevenynabytek-borovicemasiv.cz/postele-90×200 je totiž naprosto ekologická a ničemu a nikomu tedy neškodí.

 • Vyrábí se v provedení

  • borovice
  • dub
  • olše
  • ořech.

Každý zákazník si tedy vybere jak v případě, že zařizuje nový byt, nebo jen potřebuje doplnit stávající interiér. Díky své pestrosti je postel 90×200 cm snadno přizpůsobitelná každému interiéru i jeho dosavadnímu vybavení.

ložice

Varianta do malého bytu

Pokud máte problém, kterým je malý byt, pak je vhodnou volbou varianta s úložným prostorem. Tímto řešením dodáte pokoji ještě jednu skrytou skříň a sobě větší přehlednost o uložených věcech. Tento prostor se dá například využít pro uskladnění sezónního oblečení.