Pracovní oděv, nutnost téměř každé profese


I do zaměstnání je třeba chodit řádně oblečen. Do většiny zaměstnání však musíte chodit v oblečení speciálním. Každá práce, provoz či instituce mají pro oblékání svá jasná pravidla. I zaměstnanec banky musí nosit určitý oděv.
Cílem speciálního oblečení je ve většině případů ochrana člověka před jakýmkoli, i drobnějším, úrazem či zašpiněním. Pracovní oblečení je tak nedílnou součástí většiny vašeho dne. Proto také musí splňovat určité požadavky a normy. Navíc by mělo být prodyšné a z kvalitního materiálu, aby netrpěla vaše pokožka.

pracovní odevy

Široký výběr za příznivou cenu

Svým zákazníkům se snažíme poskytnout široký výběr pracovních oděvů ve vysoké kvalitě za příznivou cenu. Naleznete u nás snad vše, co do různých provozů potřebujte. V nabídce máme:

·         Zimní pracovní oděvy
·         Montérkové soupravy a kombinézy či celé kolekce
·         Montérkové kalhoty a kraťasy, kalhoty
·         Montérkové blůzy
·         Reflexní oblečení
·         Gastronomické oděvy
·         Bílé oděvy, zdravotnické oděvy
·         Svářečské oděvy
·         Zástěry
·         Nepromokavé oděvy a jednorázové oděvy
·         Košile, trička, mikiny a vesty
·         Bundy
·         Opasky a šle
·         Pokrývky hlavy
·         Ponožky
·         Funkční oblečení

Pro bezpečnou práci je správný oděv podstatný. S jeho pomocí tak můžete předejít drobnému zranění, potřísnění, poleptání či znečištění. Mnoho lidí už si také s konkrétním oděvem danou profesi spojí automaticky. Zejména malé děti vidí oděv a ví, ke které profesi vás zařadí.
Máme pro vás opravdu mnoho na výběr, v klidu si vše on-line prohlédněte a klidně objednejte, pokud si jste jisti svou velikostí https://www.pracovniochrana.cz/pracovni-odevy.

oblek

Potřebujete-li náhle nový oděv, neváhejte, u nás ho můžete mít téměř hned k dispozici. Žádné dlouhé shánění a čekání. Vše máme hezky na jednom místě. V pracovním oblečení od nás vás každý pozná a nic vás neohrozí.